Projekt zakończony
Osoby zainteresowane szkoleniami zapraszamy na stronę Szkolenia GIS / GEOINFORMACJA / INSPIRE
Jesteś tutaj:
Strona Główna FAQ - najczęściej zadawane pytania
Zamawiający:
Główny Urząd Geodezji i Kartografii

Drukuj
FAQ szkolenia podstawowe - noclegi

WSTECZ

 

Kto pokrywa koszty noclegów?

Koszty noclegów pomiędzy dniami szkoleniowymi pokrywa Organizator. UWAGA: noclegi są rezerwowane dla osób, które podczas rejestracji, w formularzu rejestracyjnym, zaznaczyły chęć korzystania z noclegu.

 

W jakich pokojach Organizator zapewnia noclegi?

Organizator zapewnia uczestnikom noclegi w pokojach 2-osobowych, dobieranie osób do poszczególnych pokoi następuje losowo przy zachowaniu podziału na płeć. Jeśli chcą Państwo dzielić pokój z konkretną osobą należy taką informację uwzględnić podczas wypełniania formularza zgłoszeniowego. Istnieje możliwość dopłaty do pokoju 1-os. Wysokość dopłaty do pokoju 1-os. jest zależna od miejsca szkolenia. W przypadku chęci dopłaty do pokoju 1-os. prosimy o kontakt z Organizatorem.

 

Komu przysługuje bezpłatny nocleg?

Bezpłatny nocleg przysługuje kursantom, którzy uczestniczą w szkoleniu organizowanym poza miejscem zamieszkania Kursanta. Dla kursantów uczestniczących w szkoleniach w miejscu zamieszkania Organizator nie przewiduje bezpłatnych noclegów.

 

Czy wszystkie noclegi są bezpłatne?

Nie, Organizator pokrywa koszty noclegu pomiędzy dniami szkoleniowymi. Istnieje możliwość dodatkowej rezerwacji noclegu poprzedzającego pierwszy dzień szkoleniowy na koszt Kursanta. Taką deklarację należy złożyć wypełniając formularz szkoleniowy. Koszt takiego noclegu uzależniony jest od lokalizacji szkolenia, pokrywa go Kursant po przyjeździe do hotelu uiszczając opłatę w hotelowej recepcji.

 

WSTECZ