Projekt zakończony
Osoby zainteresowane szkoleniami zapraszamy na stronę Szkolenia GIS / GEOINFORMACJA / INSPIRE
Jesteś tutaj:
Strona Główna FAQ - najczęściej zadawane pytania
Zamawiający:
Główny Urząd Geodezji i Kartografii

Drukuj
FAQ szkolenia podstawowe - szkolenia

WSTECZ

 

Kto może uczestniczyć w szkoleniu podstawowym?

W szkoleniu podstawowym mogą brać udział pracownicy samorządowych jednostek administracji i służb nadzorowanych przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz pracownicy innych jednostek administracji rządowej, o ile nie uczestniczą w szkoleniu eksperckim. Pracownicy winni prowadzić sprawy powiązane z tematami danych przestrzennych w rozumieniu ustawy z dnia 4 marca 2010 r. o infrastrukturze informacji przestrzennej (Rozdział 2, Paragraf 2, punkt 2 Regulaminu uczestnictwa w szkoleniach).

 

Czy szkolenia są bezpłatne?

Tak, szkolenia są bezpłatne. Odbywają się one w ramach projektu Edukacyjne wsparcie procesu wdrażania dyrektywy INSPIRE w administracji samorządowej w kontekście podniesienia jakości usług i efektywności działania realizowanego przez Główny Urząd Geodezji i Kartografii. Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach priorytetu V (Dobre rządzenie), działania 5.2 (Wzmocnienie potencjału administracji samorządowej), podziałania 5.2.2. (Systemowe wsparcie funkcjonowania administracji samorządowej) Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

 

Jak zapisać się na szkolenie?

Aby zapisać się na szkolenie należy:

a) jeśli uruchomiona została grupa, która Cię interesuje aby zapisać się na szkolenie musisz wypełnić formularz zgłoszeniowy (link)

b) jeśli nie została uruchomiona interesująca Cię grupa możesz zapisać się na wstępną rejestrację na szkolenia na 2011 rok. O uruchomieniu wybranej przez Ciebie grupy zostaniesz powiadomiony drogą mailową.

 

Ile trwa szkolenie podstawowe?

Szkolenie podstawowe składa się z dwóch 2-dniowych sesji stacjonarnych oraz kursu e-learning. Kurs e-learning odbywa się pomiędzy sesjami szkolenia stacjonarnego.

 

Jak liczne są grupy szkoleniowe?

Grupy szkoleniowe liczą 30 osób.

 

Jakie są formalności do spełnienia aby uczestniczyć w szkoleniu (jakie dokumenty muszę przywieść ze sobą na szkolenie)?

Przed szkoleniem należy wypełnić następujące dokumenty:

  • kwestionariusz o instytucji wraz z kwestionariuszem osobowym;
  • deklaracja uczestnictwa w całym programie szkoleniowym;
  • zgoda na przetwarzanie danych osobowych.

 

Gdzie znajdę dokumenty do wypełnienia?

Wszystkie dokumenty jakie muszą Państwo przywieść ze sobą na szkolenie są do pobrania tutaj. Wypełnione dokumenty należy dostarczyć do Organizatora w pierwszym dniu szkolenia.

 

Jestem na liście rezerwowej kiedy dowiem się, że mogę uczestniczyć w szkoleniu?

Osoby będące na liście rezerwowej zostaną poinformowane mailowo o możliwości udziału w szkoleniu. Nastąpi to wtedy, kiedy osoba będąca na właściwej liście uczestników zgłosi rezygnację. W takim wypadku na jej miejsce wchodzi pierwsza osoba z listy rezerwowej dla danej grupy szkoleniowej. Jeśli nie zwolnią się miejsca na szkoleniu danej grupy, osoby będące na liście rezerwowej otrzymają informację mailową o braku miejsc wraz z ewentualną propozycją zmiany terminu i miejsca szkolenia na grupę, w której są jeszcze wolne miejsca.

 

Zrobiłem błąd wpisując dane podczas rejestracji, co mam zrobić?

Część danych możecie Państwo poprawić korzystając ze specjalnego linku, który otrzymali Państwo rejestrując się na szkolenie. UWAGA: Możliwość dokonywania zmian zostanie zablokowana na tydzień przed terminem szkolenia.

W przypadku chęci zmiany większej części danych niż umożliwia to wskazany link, w tym także zmiany terminu i miejsca szkolenia prosimy o kontakt z Organizatorem.

 

WSTECZ